mateuszchodacz8

Cześć, nazywam się Mateusz

Jeżeli jesteś tu pierwszy raz i chcesz dowiedzieć się kim jest facet, który pisze te wszystkie artykuły, gada do ciebie na stories i produkuje video.

Musisz wiedzieć, że nie jestem wielkim guru motywacyjnym, pseudo ekspertem od wszystkich platform w Internetach.

Jestem normalnym gościem, który przeszedł długą drogę zanim znalazł się w tym miejscu.

Moja Historia

W 2011 roku musiałem dość szybko dorosnąć i wziąć sprawy w swoje ręce, ponieważ zostałem tatą. Przez te lata przeżyłem ciężką pracę fizyczną, swój własny sklep czy typową biurową papierologię. ZAWSZE szukałem pomysłu na siebie, a ja w coś wchodziłem to całym sobą, bo wychodzę z założenia, że jak czegoś nie spróbujesz na maksa to… nie wiesz czy to jest dla ciebie czy też nie.

Od 2017 roku tworzyłem swoją strukturę w Netwrok Marketingu, wtedy już głośno mówiono o tym, że trzeba działać mocno w Internecie, ponieważ stacjonarnego działania nie można zautomatyzować. To prawda. Z tą małą różnicą, że NIC co wtedy moi liderzy czy „eksperci” od Social Mediów proponowali, najzwyczajniej w świecie nie działało w tej specyficznej branży Network Marketingu.

Pomyślałem wtedy: To po prostu jest niemożliwe, KAŻDĄ branżę w Internecie można dobrze wypromować i stworzyć system działania, który będzie skuteczny. Oczywiście, że się dało. Poświęciłem na to bardzo dużo czasu, przetestowałem, dawałem wartość za free i pomagałem innym budować swoje konta. 

Wszystko co tu przeczytasz, obejrzysz czy wysłuchasz najpierw było sprawdzone. Wiesz co jest w tym najlepsze?

To, że ty możesz robić tak samo i skutecznie działać w Mediach Społecznościowych. Bez słuchania dyrdymałów, głupot i ogólników. Bo to te szczegóły mają właśnie znaczenie.  Bardzo lubię wyrażenie „samo mięso”. Tak chciałbym, żebyś za każdym razem jak tu wchodzisz i cokolwiek czytasz, się czuł. Dostałeś to co najlepsze.

Ciężka i systematyczna praca doprowadziła mnie tutaj. Ja już zrobiłem za ciebie robotę, nie musisz szukać, oglądać i tracić czas na poznanie skutecznej drogi. U mnie znajdziesz wszystko