105026006_982604945507417_6643472854820950129_n

Cześć, nazywam się Wojciech

Uczę jak w dobie Internetu zadbać o właściwy wizerunek, zbudować silną niezależną, markę oraz zwiększyć rekrutację oraz sprzedaż w dla branży MLM.

Moim celem jest pomóc jak największej ilości Osób osiągnąć najlepsze wyniki, właśnie w tej dziedzinie, działając online!

Wiem od moich Klientek i Klientów, że moje działania są bardzo skuteczne, co mnie niezmiernie cieszy.

Moja Historia

Zanim doszedłem w obecne miejsce, na swojej drodze poniosłem jednak wiele porażek, do których się przyznaję. Zastanawiałem się dlaczego mimo ciężkiej pracy nie mam efektów, o których marzę. W końcu zrozumiałem NAJWAŻNIEJSZĄ RZECZ. Totalnie nie posiadałem praktycznej wiedzy na temat zarabiania on-line. Tutaj nastał przełom.

Postanowiłem zainwestować we własną głowę i znaczną część zarobionych pieniędzy przeznaczałem na poszerzanie swoich kompetencji związanych ze skutecznym prowadzenie biznesu online. Uczyłem się od podstaw. Precyzując, nauczyłem się:

✅Jak dbać o właściwy wizerunek w Internecie,
✅Jak tworzyć skuteczne strategie pod swoje działania biznesowe, 
✅Jak skutecznie docierać do odpowiednich osób, które interesują się tym co mam im do zaoferowania,
✅Jak tanio i bardzo skutecznie się promować ma Social Mediach,
✅W jaki sposób usprawniać rekrutację i sprzedaż prowadząc swoje działania online w branży MLM,
✅Jak wyróżniać się na tle konkurencji,
✅Jak automatyzować pewne procesy, aby nie tracić niepotrzebnie mnóstwo cennego czasu.

Wyciągnąłem po drodze wiele słusznych wniosków. Dlatego teraz jestem w stanie pomagać innym: jak skutecznie budować swoje rentowne i zautomatyzowane biznesy MLM online. 

Moje doświadczenie w branży online trwa prawie 10lat, lecz profesjonalnie i w 100% tylko taką formą działania zajmuję się od początku 2018roku.

Ludzie dołączający do branży MLM, próbujący swoich sił on-line bardzo często nie posiadają praktycznej i technicznej wiedzy na ten temat, przez co ich wyniki niestety nie są zadowalające. Miałem kiedyś dokładnie to samo, także świetnie rozumiem ich problemy i potrzeby. Dlatego tutaj wychodzę z pomocą. Jeśli chcesz, żeby Twój biznes MLM rozwijał się w świetnym tempie to jesteś w idealnym miejscu.